Результаты
loading...

«ДіМакс» - володар кубку Василівського району з футзалу 2018!

10 березня відбувся фінал  Кубку Василівського району з футзалу 2018 року.

На майданчику зустрілися «Славутич» м. Василівка та «ДіМакс» м.Дніпрорудне. Команди розпочали матч з обопільної розвідки і поступово «Славутич» віддав ініціативу «ДіМаксу» сподіваючись на контратаки. І ця схема вкотре виправдала себе, два контр випади і «Славутич» вже попереду 2-0. «ДіМакс» взвінтив темп і до перерви таки забив один м'яч. Другий тайм розпочався з масованих атак дніпрорудненців, що дозволило їм спочатку зрівняти рахунок, а за три хвилини до кінця матчу вийти уперед. «Славутич» випустив п'ятого з надією зрівняти рахунок але пропустив четвертий м'яч. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «ДіМакса» 4-2 та звання Володар Кубку Василівського району 2018 року. Команда була нагороджена перехідним кубком. Матч обслуговували Ошурков Олег та Мицик Юрій, хронометрист Володимир Чабан.