ПОИСК
Регистрация
АНОНСЫ

Результаты
loading...
КомандаИО
1Виват-Инвест1128
2Карлсберг1125
3Таврия-ИнТайм(Васильевка)1125
4Аскон 21121
5Папирсервис1120
6Гайдар1120
7Мида1120
8Атлетико1113
9MPS.ZP.UA117
10Прогресс117
11Колос Юниор113
12Колос Кушугум110
Round 11
2019-01-19
МидаКолос4 - 3
КарлсбергАскон 24 - 1
Колос КушуПапирсервис0 - 5
2019-01-20
MPS.ZP.UAАтлетико2 - 5
Виват-Инве?Прогресс6 - 3
Таврия-ИнТаймГайдар4 - 3

На Всеукраїнських змаганнях з футзалу команди Запорізького "Колоса" вибороли медалі всіх ґатунків!

На Всеукраїнських змаганнях з футзалу команди Запорізького "Колоса" вибороли медалі всіх ґатунків!

З 20 по 22 квітня водночас у трьох регіонах України відбулись Всеукраїнські фінальні змагання першості ГО «ВФСТ «Колос» серед юнаків. Запорізьку область, пробившись на цю стадію змагань крізь зональну сітку, представляли три колективи (в кожній віковій групі по одній команді). Розпочнемо зі старшої категорії юнаків 2003-04 рр.н., де Запорізьку обласну організацію "Колос" представляла команда ДЮСШ з міста Приморська (тренери Віктор Клименко та Олег Іорганський). Житомир гостинно прийняв футбольні команди з 8 областей України. Після урочистого відкриття змагань та вручення учасникам солодких подарунків розпочались футбольні баталії. Потрапивши до однієї групи з вінницькими, дніпропетровськими та івано-франківськими однолітками, приморці своєю чудовою грою довели, що саме вони являються фаворитами фінальної стадії. Перемігши у групі всіх свої суперників, наша команда вийшла до фіналу, де на неї чекала команда місцевої ДЮСШ з Житомира. Мабуть рідні стіни допомогли "житомирянам", бо саме вони стали переможцем у фінальній зустрічі з "приморцями". Таким чином наші хлопці посіли почесне друге місце. Цей результат можна із гордістю назвати достойним!Доросла вікова група довела своїм рівнем підготовки, що недарма саме ці команди потрапили до фінальних змагань.

Місця, які посіли команди:

1 місце – Хорошівська ДЮСШ Житомирської області;
2 місце – ДЮСШ «Приморськ» Запорізької області;
3 місце – ДЮСШ «Колос» Харківської області;
4 місце – ДЮСШ «Пертиківка» Дніпропетровської області;
5 місце – Новобузька ДЮСШ Миколаївської області;
6 місце – «Колос» Вінницької області;
7 місце – ДЮСШ «Тризуб» Львівської області;
8 місце – Снятинська ДЮСШ Івано-Франківської області.

Переходимо до юнаків середньої вікової групи 2005-2006 рр.н.. Тут за призові місця боролись 7 команд. Місцем фінальної стадії було обрано чудове місто Хотин Чернівецької області. Нашу область із гідністю представила команда "Таврія" з міста Василівки (тренер Андрій Мицик). Якщо команди більш старших юнаків були розподілені на групи, то тут непарна кількість команд не дозволила цього зробити. То ж 7 претендентів на нагороди грали між собою за коловою системою, подарувавши прихильникам футзалу багато позитивних емоцій та яскравих вражень від гри. Інтрига зберігалась до останнього. Одразу декілька команд претендували на чемпіонство. Та все ж вдача посміхнулась сумським футзалістам, які за кращою різницею м`ячів змогли обійти херсонських однолітків. Наша команда, поступившись трьома балами цим двом колективам, змогла піднятися на третю сходинку п`єдисталу пошани, що також вважається прекрасним досягненням. Приємно також відзначити, що кращим гравцем фінальної стадії було визнано гравця "Таврії" Назара Мартиненко.  

 

 

 

В підсумку місця розподілились наступним чином:

1 місце – Сумський р-н Сумської області;
2 місце – Гола Пристань Херсонської області;
3 місце – «Таврія» Запорізької області;
4 місце – Баранівка Житомирської області;
5 місце – Городенка Івано-Франківської області;
6 місце – «Десна» Вінницької області;
7 місце – Кіцмань Чернівецької області.

Закінчуємо самими молодшими хлопчиками 2007-2008 років народження, котрі приїхали до м. Городенка Івано-Франківської області з 6 регіонів України. Урочисте відкриття змагань розпочав з привітань заступник голови ГО «ВФСТ «Колос Михайло Вінтоняк з побажаннями гарної гри від голови ГО «ВФСТ «Колос» Олександра Мендуся.

Саме у цій віковій групі наша область виборола медалі найвищого ґатунку. Команда ДЮСШ "Дизеліст" з міста Токмака Запорізької області (підопічні Артема Алєксєєва) своєю фантастичною грою та наполегливістю змогла довести свою перевагу над конкурентами за нагороди. Тріумфально завершивши свій виступ, "токмачани" із гідно піднятою головою повернулись додому. В номінації "кращий бомбардир" переміг наш Єгор Менжелєєв, забивши шість м`ячів. 

Після трьох ігрових днів та захопливих ігор команди розподілили місця в наступному порядку:

1 місце – «Дизеліст» Запорізької області;
2 місце – «Десна» Вінницької області;
3 місце – Костянтинівський р-н Донецької області;
4 місце – Городенківський р-н Івано-Франківської області;
5 місце – Дергачівський р-н Харківської області;
6 місце – Сокальський р-н Львівської області.

Для усіх вікових категорій юнаків ГО «ВФСТ «Колос» підготував нагородження кубками, медалями, дипломами відповідних ступенів та особистими призами для кращих гравців, воротарів та бомбардирів першості.

Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» дякує за участь командам, які гідно представили нашу область на змаганнях всеукраїнського масштабу. 

партнеры
Тут может быть Ваша реклама
Запорожская областная федерация футбола
2012-2014 © futsal.zp.ua • All rights reserved.