2018-02-24
ЗАЭССталкерс5 - 3
Агро-КонтиненВиват-Инвест5 - 4

Підсумки першості Новомиколаївського району з футзалу.

24 лютого в спортивному залі КЗ «ДЮК ФП» вирували пристрасті, адже цього дня тут проходили ігри заключного 10-го туру першості Новомиколаївського району з футзалу. Команда «Колос», яка достроково гарантувала собі чемпіонський титул, без особливих зусиль перемогла «Штурм» 6-2. «Барвінівка» розгромила конкурента за 4 місце команду «Конезавод» з розгромним рахунком 9-2. Та найбільша напруга була в матчі між командами «Дельта» та «Гайчур». Цей поєдинок вирішував долю 2 та 3 призових місць. Досить довгий час на табло зберігався рахунок 3-3, який влаштовував «Гайчур». Та все ж «Дельта» виявилась сильнішою, перемігши в підсумку 5-3 та здобувши срібні медалі.

Цьогорічний чемпіонат, на думку багатьох гравців та вболівальників команд, виявився дуже цікавим та напруженим, тому що інтрига в кожному матчі зберігалася до останнього. На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА Інна Цебенко привітала всіх учасників змагань, нагородивши переможця першості кубком, а призерів медалями та грамотами.

Вже 3 березня відбудеться розіграш кубку району з футзалу. Нижче наведена підсумкова турнірна таблиця змагань.