ПОИСК
Регистрация
АНОНСЫ

 


Ремонт мячей

тел. 095 434 91 93


 

 

КУРСЫ АРБИТРОВ

ТЕЛ. 093 886 3553


 

НАБОР В СЕКЦИЮ

МИНИ-ФУТБОЛА

РАМИС МАНСУРОВ

ТЕЛ.

0631560868, 0979728529

Результаты
loading...
КомандаИО
1АРПИ Запорожье49
2Лотос46
3ФК Прайд Токмак33
4Мида30
Четвертьфиналы
2018-04-13
АРПИСич2 - 3

Календар зональних змагань чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

К А Л Е Н Д А Р

зональних змагань чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!»

 

 

група «Схід»

1. ДЮСШ-1 Пологи

2. ДЮСШ-2 Пологи

3. «Отаман» Гуляйполе

4. «Бізон» Куйбишево

5. «Колос» Вільнянськ

6. «Мегаполіс» Запоріжжя

7. «Шторм» Запоріжжя

 

група «Захід»

1. ДЮСШ К-Дніпровська

2. НВК «Олімп» В.Білозерка

3. «Таврія» Василівка

4. Темп» Енергодар

5. ДЮСШ Михайлівка

 

м.Пологи ДЮСШ 02 лютого 2018р.

10-00 ДЮСШ-1 – ДЮСШ-2

10-30 «Отаман» - «Шторм»

11-00 «Бізон» – «Мегаполіс»

11-30 ДЮСШ-1 – «Колос»

12-00 «Шторм» – «Бізон»

12-30 «Колос» – «Отаман»

13-00 «Мегаполіс» - ДЮСШ-2

13-30 ДЮСШ-1 - «Отаман»

14-00 ДЮСШ-2 – «Шторм»

14-30 «Колос» - «Мегаполіс»

м. Василівка ФОК «Таврія» 16 лютого 2018 р.

10-00 ДЮСШ Мих. – «Таврія»

10-30 «Темп» - ДЮСШ К-Дн.

11-00 НВК«Олімп» - ДЮСШ Мих.

11-30 «Таврія» - «Темп»

12-00 ДЮСШ К-Дн.- НВК «Олімп»

12-30 «Темп» - ДЮСШ Мих.

13-00 «Таврія» - ДЮСШ К-Дн.

13-30 «Темп» - НВК «Олімп»

14-00 ДЮСШ Мих. - ДЮСШ К-Дн.

14-30 «Таврія» - НВК «Олімп»


м. Пологи ДЮСШ 17 лютого 2018 р.

10-00 ДЮСШ-2 – «Отаман»

10-30 «Бізон» - ДЮСШ-1

11-00 «Колос» - «Шторм»

11-30 ДЮСШ-2 – «Бізон»

12-00 «Мегаполіс» - «Шторм»

12-30 «Бізон» - «Отаман»

13-00 ДЮСШ-2 – «Колос»

13-30 «Мегаполіс» - ДЮСШ-1

14-00 «Колос» - «Бізон»

14-30 «Отаман» - «Мегаполіс»

15-00 ДЮСШ-1 – «Шторм»


При собі мати оформлену заявку, завірену підписом лікаря та керівником організації. Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

До фіналів виходять команди, які посіли 1,2 місця у групах.

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.

Головний суддя змагань А.М.Гаценко




К А Л Е Н Д А Р

зональних змагань чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр.н.,

під гаслом «Граємо за Україну разом!

група «Центр» група «Південь»

  1. «Дизеліст»-05(1) Токмак

  2. «Дизеліст»-05 (2) Токмак

  3. «Дизеліст»-06(1) Токмак

  4. «Дизеліст»-06 (2) Токмак

  5. ДЮСШ Молочанськ

  6. «Надія» ДЮСШ Чернігівка

  7. ДЮСШ Приморськ

група «Південь»
1. «Аріс-1» Мелітополь
2. «Аріс-2» Мелітополь
3. «Спартак-1» Мелітополь
4. «Спартак-2» Мелітополь
5. ДЮСШ «Азовець» Кирилівка
6. «Прогрес С.І» Якимівський р-н
7. RINGROUP

м.Токмак спорткомплекс 03 лютого 2018 р. м. Мелітополь ДЮСШ №3 08 лютого 2018р.

09-30 «Дизеліст» - 05(1) - «Дизеліст» - 05(2) 08-00 «Аріс-1» - «Спартак-1»

10-00 «Надія» - «Дизеліст»-06 (2) 08-30 RINGROUP - «Аріс-2»

10-30 «Дизеліст» - 06(1) - ДЮСШ Прим. 09-00 «Азовець» - «Прогрес С.І»

11-00«Дизеліст» - 05(1) - ДЮСШ Молочанськ 09-30 «Аріс-2» - «Аріс-1»

11-30«Надія» - «Дизеліст»-05 (2) 10-00 «Спартак-2» - «Азовець»

12-00«Дизеліст» - 06(2) - ДЮСШ Прим. 10-30 RINGROUP - «Спартак-1»

12-30«Дизеліст» - 06(1) - ДЮСШ Молочанськ 11-00 «Прогрес С.І» - «Спартак-2»

13-00«Дизеліст» - 05(2) - ДЮСШ Прим. 11-30 «Азовець» - «Аріс-2»

13-30«Надія» - ДЮСШ Молочанськ 12-00 «Прогрес С.І» - «Спартак-1»

14-00 «Дизеліст» - 05(1) - «Дизеліст» - 06(1) 12-30 RINGROUP - «Спартак-2»

м. Мелітополь ДЮСШ №3 08 лютого 2018р.

08-00 «Аріс-1» - «Спартак-1»

08-30 RINGROUP - «Аріс-2»

09-00 «Азовець» - «Прогрес С.І»

09-30 «Аріс-2» - «Аріс-1»

10-00 «Спартак-2» - «Азовець»

10-30 RINGROUP - «Спартак-1»

11-00 «Прогрес С.І» - «Спартак-2»

11-30 «Азовець» - «Аріс-2»

12-00 «Прогрес С.І» - «Спартак-1»

12-30 RINGROUP - «Спартак-2»

 

м.Токмак спорткомплекс 10 лютого 2018 р. м.Мелітополь ДЮСШ №3 15 лютого 2018р.

09-30 «Дизеліст» - 06(1) - «Дизеліст» - 05(2) 08-00 «Аріс-2» - «Спартак-2»

10-00 «Дизеліст» - 06(2) - «Дизеліст» - 05(1) 08-30 RINGROUP - «Аріс-1»

10-30ДЮСШ Прим. - ДЮСШ Молочанськ 09-00 «Спартак-1» - «Азовець»

11-00 «Дизеліст» - 06(2) - «Дизеліст» - 05(2) 09-30 «Прогрес С.І» - «Аріс-2»

11-30«Надія» - ДЮСШ Приморськ 10-00 «Спартак-1» - «Спартак-2»

12-00 «Дизеліст» - 06(2) - «Дизеліст» - 06(1) 10-30 «Азовець» - «Аріс-1»

12-30«Дизеліст» - 05(2) - ДЮСШ Молочанськ 11-00 «Прогрес С.І» - RINGROUP

13-00«Надія» - «Дизеліст»-05 (1) 11-30 «Аріс-2» - «Спартак-1»

13-30«Дизеліст» - 06(2) - ДЮСШ Молочанськ 12-00 «Аріс-1» - «Спартак-2»

14-00«Дизеліст» - 05(1) - ДЮСШ Прим. 12-30 RINGROUP -- «Азовець»

14-30 «Надія» - «Дизеліст»-06 (1) 13-00 «Прогрес С.І» - «Аріс-1»


м.Мелітополь ДЮСШ №3 15 лютого 2018р.

08-00 «Аріс-2» - «Спартак-2»

08-30 RINGROUP - «Аріс-1»

09-00 «Спартак-1» - «Азовець»

09-30 «Прогрес С.І» - «Аріс-2»

10-00 «Спартак-1» - «Спартак-2»

10-30 «Азовець» - «Аріс-1»

11-00 «Прогрес С.І» - RINGROUP

11-30 «Аріс-2» - «Спартак-1»

12-00 «Аріс-1» - «Спартак-2»

12-30 RINGROUP -- «Азовець»

13-00 «Прогрес С.І» - «Аріс-1»

При собі мати оформлену заявку, завірену підписом лікаря та керівником організації. Спортсмени допускаються на майданчик тільки при наявності футбольних щитків.

До фіналів виходять команди, які посіли 1,2 місця у групах.

Витрати по участі у змаганнях згідно регламенту.



Головний суддя змагань А.М.Гаценко

Поздравляем!

ЦЕНА ДНЯ

 

 

 

 

партнеры
Тут может быть Ваша реклама
Запорожская областная федерация футбола
2012-2014 © futsal.zp.ua • All rights reserved.