Четвертьфиналы
2018-04-13
БонусПапирсервис7 - 4

Перші Переможці

Завершилися фінальні тури чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н., які традиційно проводять КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підтримки обласної асоціації фут залу.

Змагання проходили у спортивному комплексі ОП ЗАЕС міста Енергодара та ДЮСШ міста Пологи.

Всього у цій віковій групі стартувало 21 команда – понад 300 юних спортсменів. Вісім кращих колективів вели боротьбу за нагороди змагань: «Темп» Енергодар, «Таврія» Василівка, ДЮСШ Пологи, «Отаман» Гуляйполе, ДЮСШ К-Дніпровська, «Олімпієць» ДЮСШ Приморськ , «Аріс» Мелітополь та ДЮСШ Приазовське.

За підсумками змагань третє місце виборола команда «Отаман» Гуляйпільського району (тренер Євген Мирошник). Друге місце посіли неодноразові переможці та призери обласних та всеукраїнських змагань «Таврія» Василівка (тренер Андрій Мицик). Не програвши жодного матчу першу сходинку та головні нагороди чемпіонату отримали вихованці Пологівської ДЮСШ (директор школи Віктор Кулініч, тренер Денис Удод).

Кращим гравцем фінальних матчів признано воротаря Пологівської ДЮСШ

Ярослава Онищенка, який отримав приз від директора обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Олега Рибченка.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.