ПОИСК
Регистрация
Результаты
loading...
КомандаИО
1Колесо-Центр618
2Никма613
3Бонус69
4Евростандарт69
5Felicita zp.ua69
6Агро-Континент67
7Золотой Век64
8ФК Прайд Токмак61
Round 6
Round 7
2018-12-08
Колесо-ЦентрФК Прайд1 - 0
Агро-КонтиненЗолотой Век5 - 4
FelicitaБонус6 - 3
НикмаЕвростандарт3 - 1

«Скловолокно» - переможець турніру з футзалу

Турніром з футзалу, який був приурочений до Дня місцевого самоврядування, Бердянська міська федерація футболу завершила спортивний рік. Боротьбу за нагороди змагань вели 12 збірних мікрорайонів міста.

 

Вирішальні поєдинки турніру з футзалу, який був приурочений до Дня місцевого самоврядування, відбулися 9 і 10 грудня в міському Палаці спорту. За підсумками першого етапу змагань боротьбу за нагороди продовжили збірні мікрорайонів «32-Округ», «Скловолокно-2», «8 Березня» і «АКЗ».

У суботу, 9 грудня, відбулися півфінальні поєдинки, за підсумками яких визначилися учасники фіналу і матчу за третє місце. Так, право виступити в фіналі виборола збірна «Скловолокно-2», яка виявилася сильнішою за суперників з «АКЗ» 4: 1. Другим учасником фіналу стала команда мікрорайону «8 Березня», яка здобула перемогу над «32-Округом» 6: 2.

Головний матч турніру, який відбувся в неділю, 10 грудня, виявився напруженим і пройшов в рівній боротьбі. Обидві команди виявилися гідними суперниками, а долю переможця вирішив єдиний результативний удар, автором якого стали гравці мікрорайону «Скловолокно». Підсумок матчу 1: 0.

 

 

 

 


По завершенні фінального поєдинку відбувся парад-нагородження команд. Привітати учасників змагань прийшло чимало почесних гостей, серед яких був міський голова Володимир Чепурний. Мер привітав спортсменів із завершенням турніру і взяв участь в церемонії нагородження команд.

 

 

 


Поздравляем!

 

 

 

 

партнеры
Тут может быть Ваша реклама
Запорожская областная федерация футбола
2012-2014 © futsal.zp.ua • All rights reserved.