ПОИСК
Регистрация
Результаты
loading...
КомандаИО
1Виват-Инвест1128
2Карлсберг1125
3Таврия-ИнТайм(Васильевка)1125
4Аскон 21121
5Папирсервис1120
6Гайдар1120
7Мида1120
8Атлетико1113
9MPS.ZP.UA117
10Прогресс117
11Колос Юниор113
12Колос Кушугум110
Round 11
2019-01-19
МидаКолос4 - 3
КарлсбергАскон 24 - 1
Колос КушуПапирсервис0 - 5
2019-01-20
MPS.ZP.UAАтлетико2 - 5
Виват-Инве?Прогресс6 - 3
Таврия-ИнТаймГайдар4 - 3

На майданчику тільки дівчата!

Під егідою Пологівської міської федерації футболу (голова Микола Барабаш) у райцентрі Запорізької області відбулися змагання з футзалу серед дівчат за Кубок мера Юрія Коноваленка.

Того суботнього дня затишний зал місцевої ДЮСШ ледве вмістив усіх бажаючих подивитися на незвичний для більшості вид спорту. Адже дівочий футбол ще не настільки відомий і популярний навіть у великих містах, що вже казати про містечка і села.  Були й такі, хто досить скептично ставився до гри мільйонів у виконанні жінок. Але чим далі йшов турнір – тим більше симпатиків з’являлося в дівчат!

Планувалося, що в турнірі візьме участь шість команд, та, на жаль, карантин і погода внесли свої корективи – на старт вийшло чотири колективи: ФК «Стелсі» Інженерненської ЗОШ I-III ступенів, ФК Оріхівського НВК №2, команда М. Токмацької ЗОШ I-III ступенів та дівчача команда Новотаврічеської ЗОШ I-III ступенів.

Ігри пройшли за коловою системою і в кожному матчі точилася запекла боротьба! Технічна робота з м’ячем – зупинка, обведення, удари з обох ніг, неабияка радість забитого м’яча і розпач при потраплянні шкіряного у штангу чи поперечину, навіть нереалізований пенальті – все це було немов на змаганнях найвищого рівня!

Я впевнений – у жіночого футболу на Запорізький землі є майбутнє! – поділився враженнями голова ЗОФФ Віктор Межейко. Колись в обласному центрі досить успішною була команда «Університет», згодом «Укрграфіт», деякі гравці якої багато років захищали кольори національної збірної України. Зараз – я бачу - в нас є нові таланти! І це дуже приємно! Президент ФФУ Андрій Павелко приділяє особливу увагу жіночому футболу і ми зробимо усе можливе, аби такій цікавий вид спорту й надалі розвивався і завойовував нових прихильників.

Трошки краще і зіграніше за суперниць виглядали дівчата з команди «Стелсі», які під керівництвом Віталія Тоцького двічи на тиждень проводять тренування, постійно приймаючи участь у змаганнях як на відкритому повітрі, так і в залі.  Саме дівчата ФК «Стелсі» з Інженерного і стали переможцями змагань. На другомі місцу команда з Оріхова на чолі з відомим тренером Олегом Дудкой, а третіми були юні футболістки з Малотокмацької ЗОШ, що випередили дівчат із Новотаврічеського.

Мене вразила майстерність декого з дівчат! – каже президент ЗОАМФ Віталій Ніколаєнко, що в минулому грав на найвищому рівні у складі футзального ФК «Дніпроспецсталь». В такому юному віці дехто з них настільки вправно працює з м’ячем, бачить майданчик, взаємодіє з іншими, що може дати фору й хлопчакам. Молодці! Так тримати і вдосконалювати майстерність!


Кращим гравцем турніру була визнана учениця Інженерненської ЗОШ I-III ступенів Катерина Петрів, якій вручений був цінний приз – куртка від організаторів змагань і чоловічої команди «АГРО КОМ 1990», що майже в повному складі спостерігала за іграми.

Святкову церемонію нагородження учасниць змагань провели «винуватець» турніру, мер Поліг Юрій Коноваленко, заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень, голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, президент Запорізької обласної асоціації міні-футболу Віталій Ніколаєнко і голова Пологівської міської федерації футболу Микола Барабаш. Кожна команда отримала в подарунок фірмові м’ячі для тренувань, пам’ятні Кубки, медалі та дипломи. Грамотами були нагороджені тренери команд і найкращі гравці в кількох номінаціях.  Також Почесними грамотами «За вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Запорізькій області» від Запорізької обласної федерації футболу були нагороджені  керівники, які сприяють розвитку популярної гри на місцях: Кошель Наталя Костянтинівна – голоса Інженерненської сілької Ради, Федорчук Тетяна Юріївна – заступник директора з виховної роботи Інженерненської ЗОШ I-III ступенів та Орел Тетяна Іванівна – завідувач Омельницької філії КЗ НВК «Основа» імені академіка М.А. Доллежаля.

Більше фото від Наталії Нікітчук (газета «Районка») ТУТ

партнеры
Тут может быть Ваша реклама
Запорожская областная федерация футбола
2012-2014 © futsal.zp.ua • All rights reserved.