Четвертьфиналы
2018-04-13
АРПИСич2 - 3

Віза-Вторма vs АРПІ Запоріжжя: очки навпіл

Футзалісти «АРПІ Запоріжжя» на виїзді розписали мирову в рамках четвертого туру чемпіонату країни. Програючи в гостях у івано-франківської «Візи-Вторма» підопічні Олега Зозулі зуміли зрівняти рахунок за хвилину до фінальної сирени завдяки грі з п'ятим польовим. Дублем у складі нашої команди відзначився Халід Сауді.

16.04.2018

Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання.

Футзал. Чемпіонат України (перша ліга).

Фінальний етап. 4 тур

"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - "АРПІ Запоріжжя" (Запоріжжя) - 2:2 (0:0, 2:2)

«Віза-Вторма»: Борсук - Паньків, Данищук, Уграк, Москалик - Подолюк-к, Семянчук, Р.Горбатий, Баланік.

«АРПІ Запоріжжя»: Байдак - Огнистий-к, Сауді, Почебут, Оліщук - А.Чуднов, Дубич, Трубаров, Будин.

Голі: Уграк (36, 38) - Сауді (28, 39)

Ж.карточкі: Уграк (5), Данищук (15) - Оліщук (4).

Арбітри: Подвірний, Божко (обидва - Хмельницький).

Спостерігач арбітражу: Лютий (Львів).

Розвиток рахунку: 0: 0 - 0: 1, 1: 1, 2: 1, 2: 2.

Через дискваліфікацію Яссіна Ессаргіні Олегу Зозулі сьогодні довелося вдатися до експериментів з ігровими «четвірками». Замість «задерикуватого» Яссіна квартет з Сауді, Оліщук і Почебут доповнив капітан Огнистий. Друга четвірка виглядала наступним чином - Трубаров, Чуднов, Будин і Дубич.

Витримавши стартовий спурт господарів, запорожці відповіли не менш динамічною грою у відборі і вже в дебюті отримали непоганий момент для взяття воріт. Два в один з голкіпером виходили Чуднов з Будіним, але переграти досвідченого стража воріт франківців Євгенія Борсука Андрію не судилося. Гості відповіли дальніми ударами, з якими впорався Ігор Байдак.

По справжньому небезпечних епізодів господарі до перерви так і не створили, а ось у запорожців розкішний шанс відкрити рахунок втратив Максим Почебут. Один на один в очній дуелі з Борсуком кращий бомбардир нашої команди хотів пробити між ніг воротарю «Візи-Вторма», проте Борсук виручив і на цей раз. Маючи в першому таймі досить ігрового часу з володіння м'яча «АРПІ Запоріжжя» працювало без руху вперед, але, варто віддати належне господарям - франківці грамотно захищалися разом з тим віддаючи перевагу роботі в «високому» пресингу.

На початку другого тайму гра у нашої команди явно не задалася - брак у передачах і втрати стали наслідком зайвої обережності, а також відповідальності за результат матчу. Тим часом у господарів вийшло загострити ситуацію біля воріт Байдака, створивши кілька небезпечних моментів, але наш воротар працював без збоїв.

Відповіддю «АРПІ Запоріжжя» став гольовий момент, який сам собі спорудив   Халід Сауді. Обікрав капітана франківців Ігоря Подолюка Халід швидко розібрався в ситуації, потужно вдаривши в ближню дев'ятку - 1: 0 на 28 хвилині. Запорожці заволоділи ініціативою і загострили гру. Напівмоменти за участю Чуднова, вихід один на один з воротарем «Візи-Вторма» Оліщука і дальній удар Будіна, на жаль, закінчилися нічим. Захопившись в творенні, запорожці пропустили гол в простій ситуації. Залишившись без опіки перед воротами «АРПІ Запоріжжя» Руслан Уграк свого шансу не упустив. 1: 1 - 36 хвилина.

Франківці явно повірили в себе і через два оберти секундної стрілки вийшли вперед. У господарів знову відзначився Уграк, якому, на цей раз вдалося обіграти Огнистого з Трубаровим і точно вистрілити в дальній нижній кут воріт Байдака - 2: 1. Нагальний тайм-аут від Олега Зозулі і перестроювання на гру з «п'ятим» дозволило «АРПІ Запоріжжя» швидко відігратися. Халіда Сауді партнери виклали пас «на блюдечку» - 2: 2. Відзначимо в комбінації початкову якісну «стяжку» у виконанні Андрія Чуднова. «Мирний» результат влаштовував гостей, тому довести гру до фінальної сирени вже було справою техніки.

Результат поєдинку залишає «АРПІ Запоріжжя» хороші шанси на боротьбу за перше місце. Очевидно, що доля чемпіонського титулу вирішуватиметься в Одесі, в рамках заключного туру фінального раунду, але до цього запорожцям «кров з носа» потрібно вдома обіграти івано-франківський «Ураган-2-КФВ». Кінцівка чемпіонату явно буде спекотною.

Олег Зозуля (головний тренер ФК «АРПІ Запоріжжя»):

«В цілому грою залишився задоволений. Швидше, задоволений результатом, так як команда впоралася з основним завданням - не програти. Ми першими забили, потім витримала натиск господарів і в кінці-кінців зрівняла рахунок завдяки грі з «п'ятим». До слова варіант гри з додатковим польовим ми посилено напрацьовували на останніх тренуваннях перед від'їздом.

Безумовно, нам хотілося більше драйву і швидкості, але, мабуть, зіграти в звичний футзал хлопці не змогли через колосальну відповідальность з приводу результату. Програй ми сьогодні, то фактично втратили б шанси боротися за перше місце. Сьогодні нам не вистачило Яссіна Ессаргіні, який пропускав гру через перебір жовтих карток. Це справжній лідер нашої команди. Гравець, який може взяти на себе відповідальність, обіграти індивідуально, забити важливі м'ячі або якісно асистувати партнерам. Прикро, що не втримали переможний результат після «трудового» голи Халіда Сауді, але, повторюся, основна мета досягнута. Попереду заключні два тижні виснажливого ігрового марафону. Попросив хлопців поставитися до цього періоду підготовки максимально серйозно. Режим, відпочинок, відновлення - це їх першочергове завдання, впоравшись з яким до нас може прийти позитивний результат! »