Максстрой плюГайдар7 - 5

Всеукраинский финал АФЛУ. День 3. Колесо-центр - бронзовий призер АФЛУ-2017/18!

12:00 1/2 фіналу Альтернатива (Київ) - Колесо-Центр (Запоріжжя) 5:2
1/2 фіналу Альтернатива (Київ) - Колесо-Центр (Запоріжжя) 5:2 (2:0)
Голи: Хижняк, 4, 9, Макєєв, 26 (пен), Атаманенко, 30, Заєц, 30 - Мякота, 19, Добровольський, 21
Попередження: Омельченко, 23, Макєєв, 28 - Фролов, 17, Корешков, 26
Вилучення: Сидоренко, 29

"Альтернатива" знову нав'язує свою гру супернику з перших хвилин. Запорожці спокійно захищалися і треба було шукати нестандартні ходи для зламу їхнього захисту. Саме так і був забитий перший гол: Хижняк зіграв у стінку з Назаровим, який повернув йому м'яч п'ятою, а Максим підняв м'яч над воротарем - 1:0. Після цього воротар гостей Сидоренко став час від часу підключатися до атак своєї команди. Запорожці взагалі намагалися бити з будь-яких ситуацій, але кияни виглядали гостріше. В середині другого тайму Хижняк оформив дубль, хоча якби забив не він, то забив би Назаров. На 10-й хвилині "автомобілісти" нарешті загнали в глухий кут захист "біло-зелених", але Руденко з 5-ти метрів запустив м'яч над поперечиною. За пару хвилин партнери знову вивели Руденка на удар, але на цей раз Бузинний не дав м'ячу опинитися у воротах. Під кінець тайму запорожці дещо активізувалися і Микола Костенко одразу взяв тайм-ату, щоб збити їхній запал, і до завершення першої половини гри киянам вдалося зберегти свої ворота в недоторканності.

Другий тайм почався многообіцяюче для запорожців: Бузинний не дуже вдало відбив дальній удар, а першим на добиванні опинився Мякота - 2:1. Запорожці діяли на емоційному піднесенні і дуже швидко зрівняли рахунок: Фролов двічі розстрілював Бузинного з близької відстані, але той тримався, доки третім добиванням Добровольський буквально не заніс м'яч у ворота - 2:2. Де весь цей час були польові гравці "біло-зелених" - риторичне питання. Сидоренко прийняв на себе зрізку впритул від свого капітана Корешкова, а біля протилежних воріт Руденко знову змарнував шанс, пробивши повз з 8-ми метрів. Все для запорожців складалося непогано аж поки Корешков не стрибнув у ноги Макєєву на межі штрафного майданчику. Сам постраждалий і реалізував пенальті. Мякота після цього вийшов 5-м польовим, але без результату. Зате результат був біля протилежних воріт: Хижняк був близьким до хет-трику і вже обіграв воротаря, але той його збив і був вилучений. Кияни в більшості просто контролювали м'яч на своїй половині і тому запорожці навіть у меншості поміняли воротаря, але перед фінальною сиреною пропустили двічі у порожні ворота. Віддамо належне характеру запорізької команди.

11:00 1/2 фіналу Свиспан-Костопіль (Костопіль, Рівненська обл.) - VIVA CUP (Харків) 1:4

фінал VIVA CUP (Харків) - Альтернатива (Київ) 2:1