НОВА ХВИЛЯ-Ек?Таврия-ИнТайм1 - 1
КарлсбергЗапорожье2 - 3
Максстрой плюГайдар7 - 5

Всеукраїнський фіинал АФЛУ. День 2. "Колесо-центр" виходить в півфінал!

15.30  Y8  1/8 фіналу ДСО-Поділля (Тернопільська обл.) - Колесо-центр (Запоріжжя) 0:4
17.30    1/4 фіналу «Феміда-Старлайф» (Хмельницький) - Колесо-центр (Запоріжжя) 2:2 (1:2 пен.)

15.30  Y8  1/8 фіналу ДСО-Поділля (Тернопільська обл.) - Колесо-Центр (Запоріжжя)   0:4
Голи:
Фролов (15, 23), Руденко (21), Салімонов (25)
Попередження:
Фролов (6), Єпіфанов (17)
На 28-й хвилині Корешков («Колесо-Центр») не реалізував 10-метровий (воротар)

Останній поєдинок 1/8 фіналу у спорткомплексі ЦСК ЗСУ після попереднього двобою, якщо чесно, важко сприймався на емоційному рівні. Однак, і в цій грі була своя родзинка. Тому, там було, на що подивитись.

На початку зустрічі обидві команди спочатку придивлялись одна до одної. А вже потім почала вимальовуватись перевага «Колесо-Центра», який намагався знайти шпарину в обороні «ДСО-Поділля». Це означало, що тернополяни якщо і мали якісь можливості на відповідь, то лише завдяки контратакам. І вони у «фіолетово-білих» непогано виходили, але не вистачало завершального точного удару. Але все-таки візуально було видно, що «Колесо-Центр» володіє перевагою, яка, щоправда, на той момент ніяк не відображалась на рахунку – він був «сухий». Багато в чому ці «бублики» зберігались на табло завдяки тому, що гравці «ДСО-Поділля» самовіддано грали в обороні, намагаючись не припускатись грубих помилок. Але як вони не намагались, та за хвилину до кінця у тернополян вже було п’ять фолів. А вже на останній хвилині першої половини зустрічі Фролов вивів «Колесо-Центр» вперед.

Розуміючи, що требі відіграватись, футзалісти «ДСО-Поділля» почали грати активніше, намагаючись заволодіти ініціативою. Але буквально тут же варто відзначити, що «Колесо-Центр» мав можливість відповісти на це голом, якби Проскурін не змарнував свій момент. Тим не менш, тернополяни не звернули на це уваги. Але вже за деякий час «Колесо-Центр» почав більше «ходити у гості» на половину майданчику галицької команди. І хоча запорожці намагались кожну свою атаку ударом по воротах Бритковського, та все ж таки їм не вистачало  дійсно акцентованих спроб для атак. Та все ж таки на 21-й хвилині запорожці змогли подвоїти свою перевагу. Це сталося завдяки влучному дальньому удару Руденка.

Будемо відвертими: цей гол пожвавив гру, тому що відчувалось, що цій грі не вистачає саме жвавості та емоцій. «ДСО-Поділля» тепер мав відіграватись і навіть почав іноді залучати Бритковського у якості п’ятого польового. А на 23-й хвилині Фролов оформив дубль. Фактично він сам створив цей гол. Спочатку 2-й номер «Колесо-Центру» сам пішов вперед, потім обігрався з партнером і, врешті-решт, замкнув простріл з правого флангу. Так рахунок став 3:0, і після цього тернополяни почали вже більше грати з п’ятим. Однак, під час розіграшу зайвого гравця було видно у діях галичан невеличку паніку, яка заважала більш зважено підійти до гри з п’ятим. А у запорожців паніки не було. Вони спокійно захищались, а в один прекрасний момент змогли підловити опонентів на помилці, і Салімонов поцілив у порожні ворота – 4:0. В принципі, по цій грі вже все було зрозуміло. Тільки залишалось актуальним питання: чи зможуть гравці «ДСО-Поділля» забити бодай би «гол престижу»? Вони-то робили для цього спроби, але ворота Сидоренка залишались недоторканими. Натомість, за дві хвилини до кінця зустрічі «Колесо-Центр» заробив право на 10-метровий, але Корешков не зміг переграти Бритковського.  Це був єдиний позитивний момент у даній грі, яка стала останньою для «ДСО-Поділля» на Всеукраїнському фіналі АФЛУ.

17.30  Q4  1/4 фіналу Y7 Феміда-Старлайф - Y8 Колесо-Центр   2:2, по пн. 1:2
Голи: Бакалярик (7), Романюк (17) – Руденко (11), Фролов (22)
Куляк – 1:2 (воротар)

«Феміда-Старлайф» у 1/8 фіналу зіграла дуже виснажливий матч проти «Тарасівки». Отже, якщо думати логічно, то «Колесо-Центр» у цьому плані теоретично міг би мати нехай і невеличку, але перевагу перед суперником по чвертьфіналу. Однак, вже на старті зустрічі ледь не відзначився капітан «юристів» Бойко. У відповідь своїм моментом відзначився Руденко, удару якого не вистачило точності. Однак, найнебезпечнішу нагоду на старті першого тайму мав Салімонов, котрий невідомо як не влучив у ворота метрів з шести. «Феміда-Старлайф» відповіла на ці атаки по-своєму. А конкретно – голом. Це Бакалярик розібрався у штрафному майданчику з суперником та змусив Сидоренка виймати м’яч з сітки своїх воріт. Звичайно, після цього «Колесо-Центр» мав додати у грі, якщо він хотів якомога швидше зрівняти рахунок. Але водночас це була хороша можливість для «Феміди-Старлайф» пограти на контратаках. В результаті гра пішла на зустрічних курсах, і м’яч рідко зупинявся у центрі майданчику. По такій грі «Колесо-Центр» ледь не зрівняв рахунок, але Добровольський якимось чином не влучив у порожні ворота. Втім, вже у наступній атаці запорожцям таки вдалося забити. Це сталося після стрімкого випаду у виконанні Руденка, і саме він змусив Купчанка пропустити цей гол.

Фактично після цього забитого запорожцями м’яча обом командам довелось починати все спочатку. І «Феміда-Старлайф», і «Колесо-Центр» намагались знайти слабкі місця у обороні, щоб скористатися ними. Однак, на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ продовжували палати дві одинички. Хоча під кінець першого тайму «Колесо-Центр» все-таки був ближчим до голу.
А через кілька хвилин після початку другого тайму «Феміда-Старлайф» скористалася помилкою гравців «Колесо-Центру» в обороні, і Романюк вивів хмельницьку команду вперед. Здалося, що до такого повороту подій запорожці не були готовими. Але тепер їм треба було змиритися з тим, що треба відіграватись. І на 22-й хвилині Фролову таки вдалося швидко зрівняти рахунок у зустрічі. Після цього вже хмельниччани по-спортивному розізлились. Особливо, мабуть, розізлився Романюк, який тричі поспіль погрожував воротам Сидоренка, і всі ці три рази 4-й номер «Феміди-Старлайф» не зміг влучити у «рамку».

Після цього на деякий час темп гри впав. Але було зрозуміло, що у будь-який момент одна з команд цілком реально зможе пришвидшити своїми діями розвиток подій на майданчику. У середині другого тайму це спробувала зробити «Феміда-Старлайф», на що «Колесо-Центр», звичайно, не міг не відповісти своїми швидкими діями. Але здебільшого запорожці робили акцент на позиційні атаки на половині майданчику «Феміди-Старлайф». Щоправда, якихось дивідендів це не приносило. А от хмельниччани робили ставку на простріли з флангів на «п’ятачок» або на штангу, однак не завжди такі передачі знаходили адресатів.

Чим менше часу залишалось на табло до кінця другого тайму, тим більшою ставала ймовірність того, що обидві команди будуть змушені пробивати післяматчеві пенальті. Однак, навряд чи «Феміда-Старлайф» та «Колесо-Центр» хотіли з’ясовувати стосунки у цій «лотереї». Особливо, мабуть, не хотіла цього «Феміда-Старлайф», яка ретельно готувала свою вирішальну атаку, проте ніяк не могла її довести до кінця. А от запорожці за рахунок перехоплень та контрвипадів цілком реально могли змусити Купчанка капітулювати втретє. Однак, все-таки обом командам довелося виявити сильнішого за допомогою 6-метрових. А там своє вагоме слово сказав запасний голкіпер «Колесо-Центру» Євген Каріка, який потягнув два удари з трьох, і фактично він, а також голи Руденка та Проскуріна принесли «Колесо-Центру» путівку до півфіналу.

СК СКА

12.30  Y5  1/8 фіналу  Орексім (Миколаїв) - Енергія (Житомир)
13.30  Y6  1/8 фіналу  Viva cup (Харків) - Щит (Сєвєродонецьк, Луганська обл.)
14.30  Y7  1/8 фіналу Тарасівка (Кіровоградська обл.) - Феміда-Старлайф (Хмельницький)
16.30  Q3  1/4 фіналу Y5 - Y6
17.30  Q4  1/4 фіналу Y7 - Y8

СК КПІ

11.30  Z2  плей-оф за вихід в 1/8 фіналу  Автолокомотив (Южноукраїнськ) - Модерн Експо (Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.)
12.30  Y1  1/8 фіналу  Свиспан-Костопіль (Костопіль, Рівненська обл.) - Русин-О (Розвадів, Львівська обл.)
13.30  Y2  1/8 фіналу  Технологія (Суми) - Амалтея (Херсон)
14.30  Y3  1/8 фіналу  Альтернатива (Київ) - Титан (Маріуполь, Донецька обл.)