СичКолесо-Центр2 - 2
2018-04-19
НикмаБонус6 - 3

Всеукраинский финал АФЛУ. День 1. LIVE!

14.00. Группа F. "Колесо-Центр" (Запорожье) – "Тарасовка" (Кировоградская обл.) 0:1

20.00. Группа F. "Андреевка" (Полтавская обл.) – "Колесо-Центр" (Запорожье) 0:3

14:00  Група F  Колесо-Центр (Запоріжжя) -  Тарасівка (Кіровоградська обл.)   0:1 (0:0)
Гол: Мансуров (21)
Попередження: Добровольський (22) – Барбанов (27)

Фактично без розвідки боєм розпочали очну зустріч «Колесо-Центр» та «Тарасівка». І запорожці на старті були трохи активнішими, що ледь не вилилось у забитий м’яч. Однак, гравці «Тарасівки» не тільки встоялиа і створили свій момент у відповідь. Це зумовило таку ситуація, що гра пішла на зустрічних курсах. Аби трохи заспокоїти атакувальний пил «Тарасівки», «Колесо-Центр» вирішив вже на 3-й хвилині підключити Сидоренка п’ятим польовим. Але цей розіграш нічого не приніс. Більше того – під час одного з переходів «Колесо-Центра» до атаки проти Сидоренка сфолив Мансуров, і після цього запорожці вирішили поки не залучати п’ятого, а будувати атаки у рівних складах. І це чемпіонам Запоріжжя вдавалося. Однак, також варто відзначити і контратаки «Тарасівки», в яких здебільшого наконечником виявлявся Кочура. Але, незважаючи на такі небезпечні епізоді у двох команд, рахунок на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ залишався не відкритим. Але на 11-й хвилині дуже хорошу нагоду все-таки «розмочити» його мав Добровольський, який невідомо яким чином не зміг влучити у порожній кут воріт «Тарасівки». А взагалі варто відзначити, що обидві команди намагались відповідати моментом на момент, і від цього гра, незважаючи на «бублики» на табло, виглядала жвавою та цікавою.

У такому ж ключі гра продовжилась і після перерви. Так само виникали моменти у воріт обох команд. І ставало зрозуміло, що долю протистояння може вирішити єдиний гол. Тільки було одне питання: хто його заб’є? Адже судячи з тих швидкостей, які були запропоновані обома колективами, вони не погоджувались на нічию. І на 21-й хвилині наддосвідчений Раміс Мансуров дуже класно зіграв індивідуально і створив перший гол «Тарасівки». Той же Мансуров розпочав атаку, яка могла привести до другого голу у ворота «Колесо-Центру», але м’яч після удару Паньковського влучив у штангу.

Запорожці після пропущеного голу прогнозовано пішла вперед великими силами, і це, відповідно, стало хорошою можливістю для «Тарасівки» пограти на контратаках. І така гра була вигідна саме представникам Кіровоградщини. Хоча варто відзначити, що коли «Колесо-Центр» почав тиснути, то дуже вдало у воротах «Тарасівки» грав Кожухар. А його колега по воротарському цеху, Сидоренко, кілька разів намагався підключитися п’ятим до атак запорізької команди, проте жодних дивідендів це не принесло.

З плином часу атаки чемпіонів Запоріжжя ставали ще потужнішими, але Кожухар своїми «сейвами» наближав «Тарасівку» до перемоги, а себе – до «шатауту». Його впевнені дії неодноразово зводили нанівець усі спроби «Колесо-Центру» бодай би зрівняти рахунок. Врешті-решт, номінальні господарі поєдинку спробували зіграти вп’ятьох на останній хвилині матчу, але вдала гра «Тарасівки» в обороні принесла їй мінімальну перемогу.