2018-02-24
ЗАЭССталкерс5 - 3
Агро-КонтиненВиват-Инвест5 - 4

Переможна тридцять сьома: «медики» виграють у криворіжців

У середу, 7 березня, відбувся матч ІІІ туру у Конференції «Південь». На паркеті Палацу спорта «Запоріжалюмінбуд» зустрічалися студенти Запорізького державного медичного університету та Криворізького національного університету, які прибули на матч без двох ключевих гравців основи – Артема Гордієнко та Дмитра Подкомаровського.

Гра пройшла за перевагою господарів, але втілити її у перемогу «медики» змогли лише під кінець матчу. Першу половину зустрічі виграли гості. На 13-й хвилині камерунський гравець «КНУ» Асер Боа Нгамані реалізував вихід віч-на-віч. Господарі відігралися уже після перерви. В атаці у середині другого тайму Асхар Юссеф обіграв воротаря криворіжців та віддав на вільного Аміна Харбі. А той у дотик відправив м’яча у сітку – 1:1.

Переможною для запоріжців стала 37 хвилина зустрічі, протягом якої команді Едуарда Дорошенка вдалося двічі вразити ворота гостей. Спочатку Мохамед Улхаж потужним пострілом вивів «медиків» уперед. А потім Халід Сауді вийшов до воріт, обіграв Михайла Гаєвського і вразив порожній кут – 3:1.

«Це була принципова гра для нас, – відзначив після матчу гравець команди «ЗДМУ» Фіда Зіузіу. – Ми ніколи не вигравали у «КНУ», тому дуже ретельно готувались до поєдинку. Сьогодні нам вдалося стримати емоції, та продемонструвати гарну гру. Звичайно, поки що важко відчувати один одного без чотирьох гравців, які складали основу команди торік. Але ми сповнені рішучості виступити не гірше у цьому сезоні. Вважаю, нам до снаги вийти з групи, а далі – побачимо.

Наступного тижня, у рамках 4-го туру Конференції «Південь», відбудеться запорізьке дербі. Команда Державного медичного університету прийматиме студентів Запорізького національного університету.