2018-02-24
ЗАЭССталкерс5 - 3
Агро-КонтиненВиват-Инвест5 - 4

Невдалий реванш

«АРПІ Запоріжжя» вдруге в сезоні поступається черкащанам. Цього разу на ігровий арені суперника.

2.03.2018
Черкаси. ДС «Будівельник».
Футзал. Чемпіонат України (перша ліга).
Зона «Схід». 12 тур.
«Дніпро» (Черкаси) - «АРПІ Запоріжжя» 4: 2 (3: 1, 1: 1)

«Дніпро»: Єрошов, Лобов, Ткаченко, Блонський, Ординський, Магльована, Калинич, Степанов, Яцишин, Дмитренко, Мачульський
Головний тренер: Юрій Лесняк
«АРПІ Запоріжжя»: Байдак, Гурко, Оліщук, Ессаргіні, Сауді, Почебут, Будин, Трубаров, Огнистий, Дубич, Фіде, Швиденко, Городецький
Головний тренер: Олег Зозуля
Ж.карточкі: Лобов (28), Калинич (29) - Трубаров (30), Халід (35)
Голи: Блонський (2), Степанов (18, 18), Яцишин (29) - Почебут (8, 27)
Розвиток рахунку: 1: 0, 2: 0, 2: 1, 3: 1 - 3: 2, 4: 2
Арбітри: Денис Андрусь (Київ), Максим Кравченко (Київ), Олег Гопка (Черкаси)
Хронометрист: Владислав Урста (Черкаси)
Інспектор: Сергій Тулепов (Кременчук)

Матч почався з прикрих помилок гравців нашої команди. І якщо в першому епізоді Олександр Лобов пробачив Ясcіна Ессаргіні за помарку в передачі, то незабаром Владислав Блонський «подарунком» від Михайла Трубарова скористався сповна. Гравець «Дніпра» в пресингу змусив помилитися Трубарова і, вигравши м'яч, одразу ж відправив його у ворота новобранця нашого клубу - воротаря Ігоря Байдака - 1: 0. У позиційній боротьбі у «АРПІ» в першому таймі явно читалися проблеми, тому не дивно, що акцент в завершальній стадії нападу був зроблений на далеких ударах. Якісно пристрілятися до воріт досвідченого Віктора Єрошова нікому з гравців нашої команди так і не вдалося.
Шикарний шанс збільшити розрив у рахунку на 13-й хвилині змарнував Юрій Дмитренко, який міг записати на свій рахунок гол у співавторстві з Владиславом Блонским. Дмитренко не встиг відгукнутися на передачу партнера і переправити м'яч у ворота. Не встигли запорожці як слід видихнути після небезпечного епізоду, як Блонський самостійно втік на «рандеву» з Байдаком, але тепер Владиславу забракло влучності. Олегу Зозулі в терміновому порядку довелося брати «хвилину», після чого запорожці зусиллями Віталія Дубичі кілька загострили боротьбу, а після тайм-ауту «Дніпра» Халід Сауді точним ударом здалеку міг знімати павутину з дев'ятки воріт господарів. Черкащан знову виручив куйовдить, дотягнувшись до м'яча.
Кінцівка тайму видалася ударної. Після недбалої гри досвідченого Олександра Оліщук, у якого не вийшло віддати п'ятою передачу партнеру, черкащани завдяки надзвичайному везінню подвоїли перевагу. Після удару Петра Степанова м'яч влучив у стійку воріт - потім зрикошетив у ногу лежачого на підлозі Байдака і зрадницьки відскочив у ворота - 2: 0. Втім, насолодитися перевагою господарів не дав наш Максим Почебут, який після розіграшу з центру поля через кілька секунд змусив виймати черкащан м'яч з власних воріт - 1: 2. Правда, господарі так само в наступній атаці один гол відіграли - Петро Степанов блиснув індивідуальною майстерністю - 3: 1. Перерва.

У другому таймі тиск господарів не припинився, але підопічним Олега Зозулі все ж вдалося скоротити відставання. При розіграші стандарту блискуче розібралися з ситуацією поблизу воріт «Дніпра» Почебут з Ессаргіні. Максим обігрався з Яссіном і після зворотного паса потужно вистрілив під поперечину воріт - 2: 3. У господарів також був відмінний гольовий епізод, коли в порожні ворота не влучив з метра Андрій Калинич.
До середини тайму «дніпряни» напрацювали на п'ять фолів і потім деякий час все ніяк не могли «заспокоїться». В одному з епізодів Степанов «зачепив» ногою  Трубарова, наш гравець впав, а суперник, підхопивши «снаряд», втік в контратаку. На допомогу Степанову наспів Назар Яцишин, якому не склало великих труднощів зіграти на випередження і «пробити» Байдака - 4: 2.
Кінцівку матчу Зозуля догравав з п'ятим польовим до цього випустивши на останній рубіж Івана Гурка. До слова, Гурко за час, що залишився кілька разів якісно відводив загрози від власних воріт. Господарі вже в боротьбі не помилялися, як, втім, і в захисних діях, адже з додатковим гравцем запорожцям також не вдалося відзначитися.
Проте «АРПІ Запоріжжя» завершує регулярну частину чемпіонату країни на позиції лідера і в наступному раунді національного турніру посперечається за медалі з двома найсильнішими клубами зони «Захід» - івано-франківськими колективами «Ураган-2-КФК» і «Віза-Вторма» . Другий учасник від зони «Схід» визначиться після суботнього поєдинку, в якому «СумДУ» на домашній арені зіграє проти одеського «МКВ».

Олег Зозуля (головний тренер ФК «АРПІ Запоріжжя»):
«Враження від гри дуже погані. Напевно на результаті позначилися наші дорожні колізії. Виїхали заздалегідь - в пів на дев'яту ранку, але прорахувалися з режимом руху в таку погоду. Були ділянки дороги, коли нам доводилося їхати 20-30 кілометрів на годину, і наш шлях розтягнувся на 9 годин. Потім без відпочинку відразу в бій. Природно, це не виправдання ...
Наші гравці допустили багато браку в простих ситуаціях, а всі голи забиті «Дніпром» хлопці просто «проспали». Ось тут нема кого звинувачувати і дорога тут ні до чого. Пригнічує той факт що, маючи достатньо часу при п'яти фоли суперника, ми не змогли загострити боротьбу і змусити господарів порушити правила. Це теж наш мінус.
Зважаючи на ситуацію складно було відпрацювати план на гру. Так, ми пробували нові поєднання гравців в четвірках, в кінцівці зіграли з п'ятим, але втілити в реальність всі задумки сьогодні ми не зуміли. Прикра поразка, але постараємося з ним впоратися в психологічному плані. Тепер готуємося до матчу-відповіді кубковій грі в Рівному.
- Як оцінюєте дебют в складі команди воротаря Ігоря Байдака?
- Мені складно щось говорити по гарячих слідах. Подивимося запис, розберемо помилки. Не можу сказати, що він зіграв погано, але і не виручив сьогодні однозначно. У кінцівці дали можливість увійти в гру Івану Гурко. У команді повинно бути два воротарі в якісному тонусі, а ось хто з них заслужить право зіграти у важливій грі проти «Кардинала-Рівне» будемо визначатися протягом наступного тижня. »