ПатриотВиват-Инвест -
2018-02-17
Агро-КонтиненЗАЭС3 - 1

Коли до перемоги не вистачає миттєвостей

Гравці «АРПІ Запоріжжя» упустили вікторію в виїзному поєдинку 7 туру чемпіонату України за кілька секунд до закінчення матчу.

20.01.18
Одеса. СК «СКА».
Футзал. Чемпіонат України (перша ліга).
Зона: «Схід». 7 тур.
«МКВ» (Одеса) - «АРПІ Запоріжжя» 2: 2 (0: 0, 2: 2)
«МКВ»: Чумак, Моторний, Златов, Опарівською, Йапарама, Гай, Наконечний, Мартузаліев, Варванец, Кавун, Гнатенко, Боркута, Савенко
Головний тренер: Роман Смирнов
«Арпі Запоріжжя»: Гурко, Ушаков, Оліщук, Будин, Литовченко, Фіде, Ессаргіні, Сауді, Трубаров, Почебут, огнистої, Дубич
Головний тренер: Олег Зозуля
Ж. картки: «АРПІ Запоріжжя» - Оліщук (40)
Голи: Йапарама (26), Варванец (40) - Почебут (34), огнистої (37)
Розвиток рахунку: 1: 0, 1: 1, 1: 2, 2: 2
Арбітри: Олександр Максименко (Миколаїв), Микола Нечипуренко (Кривий Ріг), Євген Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: Олексій Діденко (Одеса)
Інспектор: Василь Каличак (Львів)
Олег Зозуля шукає нові поєднання ігрових квартетів на практиці, адже, нагадаємо, в порівнянні зі стартовим ростером «АРПІ» в складі зараз немає чотирьох футболістів. У звітному матчі ігровий час отримали Ростислав Литовченко, Віталій Дубич і Фіде Зіузіу. Так нехай ці гравці поки тільки шукають застосування своїй ігровій майстерності в новому командному механізмі, але квапити події явно не варто.
Отже, в дебюті першого тайму варіативний склад «АРПІ Запоріжжя» виглядав досить переконливо. Зіузіу, Литовченко, Трубаров і Ессаргіні закрутили лиху карусель буквально зі стартовому свистком і під кінець другої хвилини створили перший гольовий епізод біля воріт господарів. Яссін знайшов пасом у штрафному новобранця Литовченко, проте впевнено зіграв воротар одеситів Микола Чумак. На зміну стартового квартету вийшли Будин, Дубич, Оліщук і Сауді, і відразу зуміли нав'язати свою гру опонентам. Однак, впоравшись зі стартовим спуртом гостей, підопічні Романа Смирнова поступово налагодили ігрові взаємодії і теж створили кілька небезпечних моментів. З розвороту красиво пробив Олексій Моторний, але влучив у стійку воріт. Антон Гай на 11 хвилині пробачив нашого кіпера Артема Ушакова за втрату м'яча в достатьо простій ситуації в своїх володіннях.
Наступний відрізок довжиною в п'ять-шість хвилин можна сміливо занести в актив «МКВ». Героями окремих епізодів стали Коллінс Йапарама, дебютант у складі господарів Расул Мартузаліев і знову Антон Гай.
Під час тайм-ауту Олег Зозуля попросив у своїх підопічних знайти порозуміння між собою, але за що залишилися трохи менше ніж три хвилини до завершення тайму запорожцям судилося по справжньому потурбувати Чумака лише одного разу, коли точну передачу Максима Почебута не зміг якісно «замкнути» Михайло Трубаров .
На зустрічних курсах суперники почали і другу половину зустрічі. У складі «МКВ» роль лідера впевнено взяв на себе Йапарама, якому тричі поспіль вдалося створити небезпечні моменти біля воріт Ушакова. Запорожці відповіли потужним ударом Віталія Дубича і непоганою атакою у виконанні Сауді з Почебутом на 26 хвилині. На цій же хвилині нарешті знайшов свій момент наполегливий Йапарама. При розіграші стандарту Михайло Трубаров програв боротьбу за позицію Коллінсу і той без роздумів відправив м'яч у ворота після точної передачі в штрафну від Моторного - 1: 0. Через три хвилини господарі могли збільшувати свою перевагу - новобранець «МКВ» Анатолій Варванец в упор розстрілював ворота Ушакова, а ще через хвилину дублем міг відзначитися Йапарама.
Проте, гравці «АРПІ» проявили холоднокровність і на 33 хвилині встановили рівний рахунок. Гол майстерно оформив Почебут на пару з Трубаровим після введення м'яча з ауту - 1: 1. Забитий м'яч додав упевненості нашій команді і, контролюючи ситуацію, «АРПІ» реалізував свою ігрову перевагу завдяки злагодженим діям тандему Оліщук-Огнистий. Спрацювала явно награна ситуація - капітан нашої команди після довгого пасу з глибини поля чітко «замкнув» передачу партнера - 2: 1.
Кинувши в бій додаткового гравця після тайм-ауту Роман Смирнов особливої ​​гостроти в гру не додав. Працюючи за рахунком, запорожці досить впевнено виглядали в захисних діях і вже практично були готові відсвяткувати успіх, але за п'ять секунд до фінальної сирени несподівано для всіх нагородили заліковим балом суперника. На удар Варванца в ближній кут Ушаков зреагував, проте зафіксувати м'яч Артему не вдалося - по-зрадницькому вислизнув з рук нашого голкіпера ігровий снаряд і неймовірним чином відправився в сітку воріт. Що ж, таке теж буває. Врешті-решт, в протистояннях двох наставників Зозулі та Смирнова вже колись був аналогічний випадок в чемпіонаті Польщі, коли тренери не раз зустрічалися по різні боки барикад. Тільки тоді спортивна Фортуна була на боці нашого коуча і м'яч побував у воротах за секунду до закінчення матчу ...